PARAFIA p.w. NMP WNIEBOWZIĘTEJ w LUTYNI
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ MIŁOŚCIWEJ

Niedziela 04.02.:
V NIEDZIELA ZWYKŁA
godz. 8:30 + Jana Szymańskiego int. rodz. Orczykowskich, Grześkowiaków i Kaczmarków.
godz. 10:30 + Rafała Andrzejewskiego int. siostry Beaty z córkami, Dominiki i Mateusza Makowieckich.

Poniedziałek 05.02.:
godz. 17:00 + Bronisława, Mariannę, Antoniego, Czesławę i zm. z rodz. Balcerków i Kiełbasów, Krzysztofa, Stanisława Ratajskich, Józefa Kościerzyńskiego, dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 06.02.:
godz. 17:00 + Michała w 10 rocz. śm., Marię i Lecha Orczykowskich.

Środa 07.02.: Nowenna do św. Józefa
godz. 17:00 + Henryka Pilarczyka int. rodz. Andrzejewskich z Rudy.
Podziękowania i prośby za wstawiennictwem św. Józefa.

Czwartek 08.02.:
godz. 17:00 + Cecylię Wojcieszak int. syna Edmunda z żoną z Dobrzycy.

Piątek 09.02.:
godz. 17:00 + Apolonię i Józefa Przestackich.

Sobota 10.02.: Nowenna do Matki Bożej Miłościwej
godz. 16:00 Udzielenie sakramentu chrztu św. – Bruno Niedzielski.
godz. 17:00 Msza św. w intencji o zdrowie i błogosławieństwo w Rodzinie oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej.
Intencja nowennowa + Cecylię Wojcieszak int. wnuczki Kamili z mężem, prawnuków Ameli
i Kacpra.
W intencji Dobrodziejów Sanktuarium, podziękowania i prośby za wstawiennictwem Matki Bożej Miłościwej.

Niedziela 11.02.:
VI NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO
godz. 8:30 + Stanisławę w 18 rocz. śm., Marię i Stanisława Jankowskich int. rodziny.
godz. 10:30 + Urszulę i Franciszka w 5 rocz. śm. Wawszków.