Niedziela 11.02.: VI NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO
godz. 8:30 + Stanisławę w 18 rocz. śm., Marię i Stanisława Jankowskich int. rodziny.
godz. 10:30 + Urszulę i Franciszka w 5 rocz. śm. Wawszków.

Środa 14.02.: POPIELEC
godz. 10:00 +Łucję i Jerzego Władykowskich int. rodz. z Dobrzycy.
godz. 17:00 + Władysława w rocz. śm., Helenę i Józefa Sobczyńskich zm. z rodz. Sobczyńskich i Praczyków.

Piątek 16.02.:
godz. 17:00 Podziękowanie Matce Bożej Miłościwej za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Boskiej Miłościwej i rozwiązanie trudnych spraw Eweliny i Patryka.
+ Sabinę Stodolną int. siostry Anny, Emanuela i Waldemara z rodzinami z Trzebowej.

Sobota 17.02.: Nowenna do Matki Bożej Miłościwej
godz. 15:00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św. Kacprowi Sobolewskiemu z prośbą
o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę M.B. Miłościwej dla Kacpra
i Rodziców.
godz. 17:00 + Rafała Andrzejewskiego int. Pauliny i Damiana Makowieckich.
Msza św. dziękczynno-błagalna z podziękowaniem Matce Bożej Lutyńskiej za wszelkie otrzymane łaski, wysłuchane prośby, z prośbą o dalsze łaski, zdrowie, zgodę i opiekę nad rodziną Ratajskich, Durskich, Trzebniaków.
W intencji Dobrodziejów Sanktuarium, podziękowania i prośby za wstawiennictwem Matki Bożej Miłościwej.

Niedziela 18.02.: I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. 8:30 + Janinę Nowaczyk int. córki Doroty z mężem.
godz. 10:30 + Lucję Uciechowską w 10 rocz. śm. int. syna Ryszarda z rodziną.