SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ MIŁOŚCIWEJ W LUTYNI

II NIEDZIELA ZWYKŁA

14.01.2018

Przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

Dzieci I-Komunijne wraz z Rodzicami zapraszamy na Mszę św. w dzisiejszą niedzielę na godz. 10.30. Podczas tej Mszy św. nastąpi poświęcenie medalików.

Składka na cele budowlane zbierana będzie w naszym kościele w przyszłą niedzielę 21 stycznia. Już dziś polecamy ten fakt pamięci i ofiarności naszych Drogich Parafian.

Plan odwiedzin duszpasterskich – kolędy:

Poniedziałek 15.01 od godz. 14.30, Lutynia od p. Popowicz do p. Palickich, (przerwa na msze św.).

W niedzielę 21 stycznia będziemy gościć na Mszy św. o godz. 10.30 scholkę ”KATARZYNKI” z parafii p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej z Pogrzybowa. Po Mszy św. zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego kolędowania.

W za dwa tygodnie w niedzielę 28 stycznia zapraszamy po Mszy św. o godz. 8.30 na wspólne kolędowanie z Zespołem Tańca Ludowego „SWOJACY”, który zaprezentuje kolędy i pastorałki w formie tańczonej.

W niedzielę 21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci, a w poniedziałek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Módlmy się za nasze Babcie i naszych Dziadków, aby żyjącym Pan Bóg błogosławił, a zmarłych przyjął do swojego Królestwa.

Zapraszamy chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów i dziewczynki do zostania lektorkami.

Zapisy w zakrystii.

Polecamy prasę katolicką: „Opiekun”, „Gość Niedzielny” i  „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i złożone ofiary na kwiaty. O sprzątanie proszę Rodziny Państwa  Frąszczak i Trzebowski.

Wszystkim życzymy miłego świętowania niedzieli-Dnia Pańskiego

i błogosławionego tygodnia.