IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2018

OGŁOSZENIA

W minioną niedzielę w czasie składki budowlanej zebrano 1823 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać!”.

W dzisiejszą niedzielę zapraszamy po Mszy św. o godz. 8.30 na wspólne kolędowanie z Zespołem Tańca Ludowego „SWOJACY”, który zaprezentuje kolędy i pastorałki w formie tańczonej.

W piątek 2 lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msza św. zostanie odprawiona o godz. 17.00. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone świece.
Zapraszam dzieci I-Komunijne i Rodziców na Msze św. o godz. 17.00 w piątek 2 lutego, podczas której nastąpi poświęcenie świec do I Komunii Św.

W przyszłą niedzielę 4 lutego, w pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszam na mszę św. o 10.30 wszystkie dzieci, po mszy św. będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo.

W przyszłą niedzielę 4 lutego przed kościołem po Mszach św. zbierać będziemy do puszek ofiary na zakony klauzurowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi św. będzie w piątek 2 lutego od godz.16.15 do 17.00.

W sobotę 3 lutego odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00. Chorych i osoby starsze spoza stałej listy można zgłaszać w biurze parafialnym lub w zakrystii.

Zapraszamy chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów i dziewczynki do zostania lektorkami.
Zapisy w zakrystii.

Polecamy prasę katolicką: „Opiekun”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i złożone ofiary na kwiaty. O sprzątanie proszę Rodziny Państwa Tomaszczak i Loch.

Wszystkim życzymy miłego świętowania niedzieli – Dnia Pańskiego i błogosławionego tygodnia.