W dzisiejszą niedzielę 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego, modlimy się w intencji wszystkich chorych.

Składka na cele budowlane zbierana będzie w naszym kościele w przyszłą niedzielę 18 lutego. Już dziś polecamy ten fakt pamięci i ofiarności naszych Drogich Parafian.

W środę 14 lutego, Środą Popielcową rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze Św. z obrzędem posypania popiołem w tym dniu o godz. 10:00 i 17:00. Wiernych, którzy ukończyli 14 lat obowiązuje post jakościowy, natomiast osoby w wieku od 18 do 60 lat także post ścisły.
Nabożeństwa wielkopostne w naszej Parafii odprawiane będą według następującego porządku:
– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30.
– Gorzkie Żale – w niedziele po Mszy św. o godz. 8:30. W następną niedziele po Mszy św. o godz. 10:30.

W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi w naszym kościele w poniedziałek, wtorek i w czwartek nie będzie odprawiana Msza św. W nagłych i ważnych sprawach proszę dzwonić pod następujący numer telefonu 605691683.

Stowarzyszenie Dobrowolnych Honorowych Dawców Krwi Klub Gminy Dobrzyca informuje, że kolejna Akcja Oddawania Krwi odbędzie się 25.02.2018r w godz. 9:00 – 13:00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Dobrzycy.

Zapraszamy chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów i dziewczynki do zostania lektorkami.
Zapisy w zakrystii.

Polecamy prasę katolicką: „Opiekun”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.

Bóg zapłać za posprzątani naszej świątyni i złożone ofiary na kwiaty. O sprzątanie proszę Rodziny Państwa Talarski i Kmiecik Anna.

Wszystkim życzymy miłego świętowania niedzieli-Dnia Pańskiego i błogosławionego tygodnia.